Алергія або харчова реакція?
  • 18 августа, 2021

У кафе, магазинах і ресторанах ми часто чуємо фрази, які вже стали буденними: «додайте безлактозного молока», «не кладіть цукор», «мені без глютену, будь ласка». Харчова алергія — що це, необхідність або модне віяння? Які продукти є алергенами, а які — ні? Чи є користь від виключення з раціону всіх можливих алергенів? Насправді, не все так просто.

Що таке алергія?

Харчова алергія – надмірно виражена імунна відповідь організму на харчові компоненти, зазвичай білки. Простіше кажучи, імунна система людини сприймає чужорідні білки як патогенні і запускає імунну реакцію. Прояви такої реакції дуже різноманітні і схожі на запалення. Вони можуть включати як шкірні висипання, так і симптоми з боку шлунково-кишкового тракту.

Харчову алергію слід відрізняти від не імунних реакцій на їжу (наприклад, непереносимості лактози) і реакцій на харчові добавки (наприклад, глутамат натрію, тартразин). Дуже багато людей часто плутають непереносимість з алергією але, не дивлячись на різне походження, наслідки від прийому в їжу таких продуктів завжди однакові – погане самопочуття постраждалого.

Непереносимість лактози або лактазна недостатність

Лактоза — дисахарид, який міститься в молоці і більшості молочних продуктів. Найбільша його кількість міститься в цільному молоці і солодких вершках. Продукти, що пройшли бактеріальну ферментацію (сир, кефір, сир) бідні лактозою, але все ж вона присутня. Зниження в організмі рівня лактази — ферменту, який розщеплює лактозу, призводить до того, що лактоза залишається в кишечнику, зв’язує воду. Надлишок лактози, в свою чергу збільшує осмотичний тиск в кишечнику і викликає діарею. Нерозщеплена лактоза — активний учасник багатьох алергічних і автоімунних процесів. Людям, у яких при вживанні молока регулярно виявляються дані симптоми, слід звернутися до лікаря для підтвердження діагнозу. Непереносимість лактози не можна плутати з алергією на молочний білок, казеїн.

 У той же час не слід забувати, що лактоза — основне джерело і регулятор метаболізму кишкових бактерій, тому вживати в їжу безлактозні молочні продукти просто «про всяк випадок» не тільки дорого і недоцільно, а й небезпечно. Виключати молоко з раціону потрібно тільки після рекомендації лікаря.

Целіакія, реакція на глютен

Глютен — білок, який знаходиться в пшениці і злакових культурах. Реакція на цей білок виявляється атрофією слизової оболонки тонкої кишки, порушенням кишкового всмоктування. Слід зазначити, що аналогічні симптоми можуть бути при багатьох інших захворюваннях. Автоматично віднести їх на рахунок непереносимості глютену було б легковажним і небезпечним. Наявність перерахованих проявів є сигналом для невідкладного звернення до лікаря. Абсолютна необхідність у відмові від продуктів і напоїв з глютеном, тобто від пшениці, жита і ячменю — у хворих з підтвердженою целіакію. Відмова від споживання продуктів та напоїв, що містять глютен, поки є єдиним способом ефективного лікування таких пацієнтів.

Насправді, целіакія — генетично зумовлена непереносимість глютену, зустрічається досить рідко — приблизно у 0,2-0,5% населення Землі. Чому так багато людей в наш час уникають глютену? Справа в тому, що в сучасному світі, відмова від глютену — така ж данина моді, як і інші популярні «дієти», наприклад: «не їсти після шести» або «роздільне харчування».

Так чому ж прихильники модної безглютенової дієти відзначають її позитивний вплив? Справа в тому, що відмовляючись від продуктів, що містять глютен, ми відмовляємося від безлічі інших поживних речовин, які містяться в продуктах поряд з глютеном, — солі, цукру, жирів і вуглеводів. Також продукти з глютеном часто виступають джерелом так званих «порожніх калорій». У свою чергу, вибірковість в їжі призводить до загального зменшення вживання їжі, скорочення бездумного споживання, відсутності неусвідомлених перекусів і їжі «за компанію». Всі ці позитивні результати адепти безглютенової дієти помилково відносять до відмови від глютену, але насправді це всього лише ефект плацебо або зміни способу життя.

На що буває алергія?

Істинна алергія — імунологічна відповідь на харчування — реакція організму на білки за участю імуноглобуліну Е, антитіл, які виробляються імунною системою організму у відповідь на передбачувану загрозу. Імунна система сприймає харчової білок як чужорідний, в результат чого відбувається запальна реакція.

Найпоширенішими алергенними білками багаті такі продукти харчування: коров’яче і козине молоко (за рахунок присутності казеїну), яйця, арахіс, соя, молюски та ракоподібні, риба, цитрусові, спеції (гірчиця), а також мед. Інформацію про те, що алергени входять до складу готових продуктів харчування, виробник повинен вказувати на упаковці.

Точний діагноз про те, чи присутня алергія і на який саме продукт харчування, без допомоги лікаря встановити практично неможливо. В арсенал методів такого «розслідування» входить безліч способів і прийомів. Наприклад, причинно-наслідковий зв’язок із спожитою їжею, наявність алергеноспецифічних IgE в сироватці крові, елімінація, тобто виключення шкідливого агента, провокаційні алергопроби.

При спробі самостійно поставити собі діагноз ми ризикуємо позбавити себе цінних продуктів харчування і піддатися безглуздим ускладненням та обмеженням, а також втратити дорогоцінний час і ресурси.

«Алергія» на цукор

Оскільки цукор не містить білка, істинної алергії на нього бути не може. Але, тим не менш, багато людей відчувають труднощі з його перетравленням. Симптоми непереносимості цукру часто включають втому, головні болі, хворобливе здуття живота, газоутворення, нудоту і блювоту, діарею. Особи, які так реагують на цукор, можуть також проявляти ознаки занепокоєння або неуваги. Також ці симптоми можуть виникати при надмірному вживанні в їжу сахарози. В цьому випадку допоможе розумне обмеження цукру в раціоні.

Також не варто бездумно викреслювати зі свого життя цукор і все, що містить його. Цукор є джерелом  швидко доступних вуглеводів, які необхідні в моменти фізичної і розумової активності. А ще цукор сприяє виробленню «гормону щастя» — серотоніну. Миттєвий емоційний підйом, який ми отримуємо від споживання солодкого, є однією з причин, за якими ми вдаємося до тістечок, тортів і шоколаду, якщо хочемо щось відсвяткувати, поліпшити настрій або чимось себе порадувати.

Не ускладнюйте

Підсумовуючи все вище перелічене, слід зазначити, що жорсткі обмеження в їжі, відмова від звичних натуральних продуктів, скорочення споживання калорій повинні застосовуватися тільки після рекомендації лікаря. В іншому випадку ми ризикуємо втратити корисні поживні речовини, вітаміни, мікро- і макроелементи, а разом з ними здорові харчові звички і гарний настрій.

Джерело: Журнал Хлібний та кондитерський бізнес 6/2021. Автор «Компанія-Інтегра»

Метки:

Похожие записи:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *